Başkan Usta’Dan Yeni Yıl Mesajı

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Usta mesajında şu ifadelere yer verdi:

Ortak sevdamız Gaziosmanpaşa adına başarılarla dolu bir yılı daha geride bırakırken, yepyeni umutlar ve beklentilerle 2023 yılını karşılıyor olmanın heyecanını yaşıyoruz. Tüm dünyada etkisini sürdüren pandemiye rağmen, 2021 yılında çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürdük. Kentsel dönüşümden ulaşıma, alt yapıdan çevreye, kültür-sanattan spora birçok alanda hayata geçirdiğimiz projelerle ilçemizin çehresini değiştirirken, vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltmenin gayreti içinde olduk.

Büyük bir hassasiyetle sürdürdüğümüz kentsel dönüşüm çalışmalarımıza bu yıl daha da hız vererek bugüne kadar toplamda 4.658 ailemizi güvenli, konforlu, sosyal donatılara ve yeşil alanlara sahip evlerine kavuşturmanın sevincini yaşadık. “Şehirde dönüşüm, yaşamda gelişim” ilkemizden hareketle bir yandan ilçemizi dönüştürürken, diğer yandan eğitimde, kültürde, sanatta ve sporda hayata geçirdiğimiz projeler, açılışını yaptığımız dev eserlerle sosyal bir dönüşüme de öncülük ediyoruz. Gaziosmanpaşa’mız; modern konutları, eğitim ve sanat binaları, gençlik merkezleri, spor salonları, yüzme havuzları, kütüphaneleri, bilim atölyeleri ve kitaplı kahveleri ile her alanda tercih edilen bir konuma ulaşmaya devam ediyor.

2023 yılının da planladığımız, devam ettirdiğimiz ve hayata geçirdiğimiz projelerle Gaziosmanpaşa’mızın güçlü vizyonuna katkı sağlayan verimli bir yıl olacağına yürekten inanıyorum. İlçemizin kültür ve sanat ile ön plana çıkan şehir kimliğine ve marka değerine sahip bir ilçe olması amacıyla çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı tebrik ediyor, 2023 yılının tüm insanlığa sağlık, huzur, mutluluk getirmesini, ilçemiz, şehrimiz ve ülkemiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.
_________